Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна сільськогосподарська виставка

  Міжнародна сільськогосподарська виставка China Xinjiang International Agriculture Fair (CXIAF) і Міжнародний ярмарок насіння China Xinjiang International Seeds Trade Expo (CXIAF) пройдуть 8 і 9 серпня в Урумчі. За масштабами дана виставка займає перше місце в Китаї.

  Тематика виставки включає в себе інтелектуальну сільськогосподарську техніку, безпілотні літальні апарати для захисту рослин, технології обробки культур, сучасну сільськогосподарську техніку, обладнання для водозберігаючого зрошення, теплиці, інтернет, нове добриво, насіння, отрутохімікати і т.д.

  Виставка CXIAF – важлива платформа для ділових переговорів і співпраці між виробниками та покупцями, її місія – впровадження високотехнологічної технології і продукції для хліборобів і тваринників; стимулювання, використання та поширення нових технологій, придатних до місцевого клімату; підвищення сучасного сільськогосподарського рівня та врожайності.

  Одночасні заходи – форум «Стан та перспективи системи застосування добрив при зрошенні в Сіньцзяні», ділова зустріч між виробниками і фермерами. Захід представить весь спектр сільськогосподарських технологій для вирощування і селекції рослин.

  У виставці CXISE 2019 візьмуть участь сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства, підприємства харчової та переробної промисловості, садівники-любителі і власники особистих підсобних господарств. У 2018 році у виставці взяли участь 1200 підприємств з 13 країн і регіонів світу, більше 50000 чоловік відвідали виставку. Загальна виставкова площа – 60.000 кв.м.

  Країна, місто: Китай, Урумчі

  Місце: Urumqi China Xinjiang International Exhibition Center

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 08.08.2019 – 09.08.2019

  Організатори: Xinjiang Zhenwei Exhibition Co., Ltd

  Website: http://www.cxiaf.com.cn/en/
  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайт

  Основні групи товарів: насіння зернових, овочів, квіткові насіння, насіння трав, декоративних рослин, насіння плодових дерев; покриття для насіння, спеціальні фармацевтичні препарати для обробки насіння; інструменти для тестування насіння, пакувальне обладнання для пакетування насіння; сучасні принтери і останні технології пакувального друку; сільськогосподарські інновації, останні досягнення, нові продукти, нові проекти.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *