aucc.org.uasitemap
aucc.org.uasitemap
aucc.org.uasitemap
Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна конференція ділового та інсентив туризму в Циндао

  Міжнародна конференція ділового та інсентив туризму World MICE Day 2018 або коротко WMD 2018 пройде з 25 по 27 жовтня в Циндао. Захід зосереджено виключно на мережевій взаємодії між покупцями і продавцями MICE індустрії. У програмі ряд освітніх курсів. На виставці будуть представлені тисячі організаторів заходів і професіоналів туризму, пройде більше 20 презентацій в рамках безкоштовних конференцій та семінарів. Конференція надасть можливість для зустрічі з ключовими особами, які приймають рішення в даній галузі.
  На даній конференції очікується більше 150 учасників, понад 400 компаній, та понад 2000 відвідувачів. Крім того, цей яскравий захід запам'ятається для широкого кола відвідувачів.
  Країна, місто: Китай, Циндао
  Місце проведення: ТВА Періодичність: щорічно Терміни проведення: 25.10.2018 — 27.10.2018 Організатор: BIT Group Global Ltd. Website: http://www.worldmiceday.com/ перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті Основні групи товарів: Організація свят, корпоративних, культурно-мистецьких заходів, event-менеджмент, пам'ятки, музеї, послуги авіакомпаній, бізнес-подорожі, зали для конвенцій, конференцій, еко-туризм, круїзи, оздоровчий, екстремальний, спортивний туризм, транспорт, оренда автомобілів, готелі та санаторії, комп'ютерні системи бронювання, продукти і напої, товари для спорту та відпочинку, краси і здоров'я, IT і телекомунікації для туріндустрії, пропозиції страхових і транспортних компаній, туроператори/ турагенти, супутні товари і послуги, ЗМІ.

  Напишіть відгук

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *