Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Оглядач / Інтерв'ю та коментарі

  МІНІСТР ІНФРАСТРУКТУРИ ВІДВІДАЄ КИТАЙ

  2018-02-27

  Міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що Україна знаходиться в переговорному процесі з китайською стороною щодо залучення 7 мільярдів доларів для реалізації ряду інфраструктурних проектів.

  “Під час засідання українсько-китайської комісії, яке відбулося у грудні минулого року, обговорювалася можливість залучення китайських чи то кредитів, чи то інвестицій в розмірі орієнтовно 7 млрд доларів”, – сказав міністр.

  “Водночас, перелік об’єктів з нашого боку по лінії інфраструктури сформований, ми знаходимося в переговорному процесі з китайською стороною”, – заявив Омелян.

  Міністр також повідомив, що влітку цього року відбудеться його візит до Китаю, де планується більш детально обговорити цей проект з китайськими партнерами.

  “Є маса цікавих напрямів. Ця співпраця по лінії Укрзалізниці з виготовлення локомотивів, концесійні дороги і мости, морські порти, тому що вони серйозно розглядають Україну як частину економічного Шовкового шляху”, – сказав Володимир Омелян.

  “При цьому ми повинні стратегічно визначитися, в якому форматі ми співпрацюємо і якою є вартість цього проекту”, – додав він.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *