Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка спортивних і модних товарів відомих брендів

  Виставка “ISPO China” раніше проводилася 2 рази на рік в Шанхаї; з 2007 року зимова сесія виставки “ISPO China” проводиться в Пекіні.

  На виставці ISPO China представлені спортивні товари, спортивний одяг та взуття, а також спортивний інвентар та обладнання. Концепція проведення виставки ISPO передбачає те, що продукцію можуть виставляти лише відомі компанії, що займають лідируючі позиції в своїй галузі, для яких розвиток бізнесу в Азії в даний момент є пріоритетом. Професійні відвідувачі виставки в Китаї зможуть взяти участь в семінарах на тему виробництва спортивного одягу і отримати багато корисної інформації.

  ISPO Beijing 2017 зібрала рекордну кількість учасників – 502 експонента, 728 брендів, що на 7% більше, ніж роком раніше. Зареєстровано понад 40000 відвідувачів (у 2016 році: 38 600).

  ISPO Beijing це:

  тільки найбільші і найвідоміші світові бренди;
  надійна платформа для виходу на ринки країн Південно-Східної Азії;
  фокус на просування продажів в оптово-роздрібній торгівлі.

  Зимова сесія виставки ISPO BEIJING орієнтується на зимові види спорту (офіси більшості китайських роздрібних торговців, а також більшості зарубіжних виробників, які розміщують аутсорсингові виробництва в КНР, знаходяться саме в Пекіні).

  Країна, місто: Китай, Пекін

  Місце: Beijing China National Convention Center (CNCC)

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 16.01.2019 – 19.01.2019

  Website: https://www.ispo.com/en/events/ispo-beijing-2019/2019

  перед поїздкою обов’язково перевірте інформацію на сайті

  Основні групи товарів: спортивний одяг і взуття, аксесуари, спорядження для альпіністів, лижний спорт, сноубординг, устаткування та обладнання для зимових видів спорту, модний зимовий одяг.

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *