Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Оглядач / Інтерв'ю та коментарі

  ЄВПАТОРІЙСЬКИЙ ЦЕНТР ДКАУ МОЖЕ ПОПРАЦЮВАТИ В ІНТЕРЕСАХ КИТАЮ – АЛЕКСЄЄВ

  2013-09-27

  Джерело: УКРІНФОРМ

  Китай вивчає можливість співпраці з використанням потенціалу Євпаторійського центру космічної телекомунікації.

  Про це власному кореспонденту Укрінформу у Китаї повідомив генеральний директор Державного космічного агентства України (ДКАУ) Юрій Алексєєв.

  “Вони узяли на опрацювання, група фахівців зі зв’язку була в Євпаторії і дуже скрупульозно працювала там майже тиждень, під час засідання нашої підкомісії кілька днів тому”, – повідомив Алексєєв, який очолює українську частину підкомісії по співпраці у сфері дослідження і використання космічного простору у мирних цілях.

  Він відзначив активізацію роботи підкомісії при новому керівництві китайського космічного агентства, засідання якої вирішено проводити не один раз на два роки, як раніше, а щорічно.

  За словами Алексєєва, Україна і Китай плідно співпрацюють у сфері дослідження космічного простору у мирних цілях по більш як десятку проектів.

  “Ми виконуємо роботи по окресленому плану. У нас є близько 15 серйозних контрактів на поставки вузлів і устаткування, багато з них торкаються наукової діяльності”, – сказав Алексєєв.

  У Пекіні глава ДКАУ взяв участь у роботі другого засідання Українсько-китайської міжурядової комісії зі співпраці, яка пройшла під керівництвом, – від України – першого віце-прем’єр-міністра Сергія Арбузова, який відвідав 64-й Міжнародний астронавтичний конгрес і провів переговори з керівництвом Китайського космічного агентства.

  Центр управління і випробування космічних засобів (у минулому Євпаторійський центр космічної телекомунікації) ДКАУ здійснює управління польотами космічних апаратів, дослідження далекого космосу з використанням власних технічних засобів, контроль космічного простору і геофизичний моніторинг, випробування космічної техніки.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *