Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Український дует ілюстраторів отримав міжнародну премію Little Hakka

  2018-12-28

  Українські ілюстратори Романа Романишин і Андрій Лесів стали лауреатами китайської премії Little Hakka у номінації Best of the Best за книжку “Голосно, тихо, пошепки”. Про це повідомляє прес-служба Видавництва Старого Лева.

  “Ще одна перемога Романи Романишин і Андрія Лесіва (творча майстерня «Аґрафка») тішить в останні дні року, що минає. Їхня книжка-картинка про звук і тишу – «Голосно, тихо, пошепки» – стала однією з переможців конкурсу 2nd Little Hakka International Picture Book Award у Китаї… Журі відзначило книжку у номінації Best of the Best”, – йдеться у повідомленні.

  1545923886-708

  Як зазначили у видавництві, найкращі видання обирали серед 1766 книг із понад 50 країн. З повним переліком переможців у всіх номінаціях можна ознайомитися на сайті премії.

  У ВСЛ нагадали, що цей твір дуету ілюстраторів вперше побачив світ українською у «Видавництві Старого Лева» 2017 року, і вже невдовзі здобув низку престижних нагород: зокрема разом із книгою «Я так бачу» переміг у премії «Bologna Ragazzi Award 2018» у номінації «Non Fiction». Права на книжку уже продано у понад десять країн світу.

  1545923887-713

  Довідково: Little Hakka – міжнародна книжкова премія, що цьогоріч присуджується вдруге. Нагорода має на меті заохочувати і винагороджувати усіх, хто присвячує себе створенню ілюстрованих книг та книжок-картинок, а також надавати нові можливості для міжнародного обміну і співпраці між видавцями, авторами та ілюстраторами.

   

  “Укрінформ”

   

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *