aucc.org.uasitemap
aucc.org.uasitemap
aucc.org.uasitemap
Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китайська компанія готова інвестувати $10 мільйонів у аеропорт “Житомир”

  2017-06-29

  Китайська компанія CССС First Highway Engineering Co Ltd (CFHEC) має намір інвестувати 10 млн доларів у будівництво сучасної злітної смуги в міжнародному аеропорту “Житомир”.

  Про це інформує прес-служба Житомирської міської ради.

  “Якщо уряд України надасть державну гарантію під виділення грошей китайською стороною на будівництво нової злітної смуги в аеропорту “Житомир”, то інвестори готові виділити близько 10 мільйонів доларів”, – йдеться у повідомленні.

  First Highway Engineering Co Ltd (CFHEC)

  Таку заяву зробили представники CFHEC під час зустрічі з власником аеропорту та Житомирським міським головою Сергієм Сухомлином.

  “Наші китайські партнери зацікавилися будівництвом сучасної злітної смуги в аеропорту “Житомир”. Якщо цей проект вдасться втілити в життя, то Житомир реально претендуватиме на прихід лоукостерів”, – зазначив Сухомлин.

  26 червня в Житомир приїхала китайська делегація для обговорення інвестування у сфері автопромисловості, розробки концепції інфраструктури та реконструкції доріг, модернізації мостів, будівництва нового житлового мікрорайону для здачі житла у найм та розвитку аеропорту “Житомир”.

  “Укрінформ”

  Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *