aucc.org.uasitemap
aucc.org.uasitemap
aucc.org.uasitemap
Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка технологій “розумного будівництва” в Шанхаї

  Міжнародна виставка SIBT - 12th Shanghai Intelligent Building Technology, присвячена будівництву інтелектуальних споруд, яка пройде з 3-5 вересня в Шанхаї. Це професійна виставка в Китаї, що представляє новітні продукти та технології інтелектуального будівництва, а також передові ідеї експлуатації та управління сучасними будівлями від провідних розробників і постачальників Європи, Америки, Азії. У минулому році виставка продемонструвала, що розумні будинки набагато доступніші, ніж думали люди. Завдання Shanghai Intelligent Building Exhibition 2018 - відобразити останні досягнення в області електронного оснащення ультрасучасного житлового простору, і представити нові професійні рішення для більш комфортного, безпечного та економічного життя. Що, в результаті, прискорить процес модернізації міського будівництва в Китаї, а також нове зростання китайської економіки .
  Тематика виставки: "Будівництво: ефективність, автоматизація і контроль", "Побутова техніка", "Бази даних", "Розумний будинок".
  Країна, місто: Китай, Шанхай
  Місце проведення: Shanghai New International Expo Centre (SNIEC) Періодичність: щорічно Терміни проведення: 03.09.2018 — 05.09.2018 Організатор: Shanghai Hongshan Exhibition Service Co. Limited

  Напишіть відгук

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *