Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка сучасного сільського господарства

  Міжнародна виставка сучасного сільського господарства China International Modern Agricultural Exhibition (CIMAE) 2018 пройде з 8 по 10 квітня в Пекіні. Виставка буде присвячена традиційним і сучасним методам сільського господарства. Шоу продемонструє високий рівень професіоналізму в сучасному сільському господарстві, і надасть широкі можливості для ділового спілкування, пошуку партнерів та організації співпраці експонентам та відвідувачам виставки.

  В рамках CIMAE 2018 пройде конгрес щодо сприяння модернізації сільського господарства. За очікуваннями організаторів на виставковій площі в 30000 кв. м. 600 експонентів з Китаю і зарубіжних країн, представлять увазі 50000 відвідувачів нові технології і продукцію сучасного сільського господарства.

  Країна, місто: Китай, Пекін

  Місце: National Agriculture Exhibition Center (NAEC)

  Терміни проведення:  08.04.2018 – 10.04.2018 

  Організатори: Ministry of Agriculture of the People’s Republic of China, Chinese Academy of Agricultural Sciences, China Association for the Promotion of International Agricultural Cooperation

  Основні розділи експозиції: сільськогосподарські високі технології, інформаційні технології і мережі, біотехнології, системи автоматичного управління та виробниче обладнання, добрива, пестициди та хімікати, сільськогосподарська техніка, тваринництво, якість продукції і сертифікація, лабораторні прилади та обладнання.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *