Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка промислової автоматизації в Гуанчжоу

  Міжнародна виставка промислової автоматизації SPS-Industrial Automation Fair (SIAF) 2018 пройде з 4 по 6 березня в Гуанчжоу, Китай. Провідні світові виробники автоматизованої промисловості, такі як Beckhoff, Baumer, Harting, Lenze, Phoenix Contact, Siemens, Turch представлять відвідувачам свої останні розробки, продемонструють передові технології і рішення. Електромеханіка є однією з найбільш процвітаючих галузей в Китаї. Рівень експортованих механічних та електронних виробів щорічно зростає приблизно на 19%. Виставка надасть можливість ознайомитися з великим асортиментом обладнання для здійснення контролю, вимірювальними приладами, промисловими персональними комп’ютерами, інтегрованими системами, а також новітніми методами і розробками в області сенсорних технологій. Тут можна буде знайти інформацію про всі продукти, тенденції та інновації в галузі.

  В рамках виставки пройдуть дискусійні форуми з питань застосування та розвитку сенсорних технологій, робототехніки тощо. Виставкова площа в 2017 році склала 41000 кв.м .; в 2017 році виставка привернула 521 експонентів з 15 країн і регіонів і близько 43900 відвідувачів.

  Країна, місто: Китай, Гуанчжоу

  Місце:  Guangzhou Chinese Import & Export Commodities Complex Pazhou (GICEC)

  Терміни проведення: 04.03.2018 – 06.03.2018

  Основні групи товарів: приводні системи та компоненти, електромеханічні компоненти і периферійне устаткування, сенсорні технології, технології контролю, промислові пристрої зв’язку, промислове програмне забезпечення, інтерфейс технології, пристрої комутації низької напруги, пристрої людина-машина-інтерфейс, промислова зв’язок, навчання і консультування, складальне обладнання, підйомно-транспортні пристрої, демонтаж електронного шахтного устаткування, мікро-технології, робототехніка, машинне зір, промислові прилади вимірювання

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *