Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Canton Fair 2018 – китайський ярмарок імпортних і експортних товарів в Гуанчжоу

  Коли Chinese Export Commodities Fair (CECF), або кантонський ярмарок, стартував в 1957 році, він став першим масштабним показом експортної продукції в Китаї.

  На сьогоднішній день China Import and Export Fair – це найвідоміша виставка країни з міжнародним павільйоном, який складає трохи більше 600 іноземних підприємств щосезону. Кантонський ярмарок проходить два рази на рік в фіксовані дати: з 15 жовтня по 4 листопада і з 15 квітня по 5 травня.

  Кантонський ярмарок представляє 24 500 компаній

  Canton Fair пропонує порівняти новинки, знайти постачальників, вивчити китайський ринок. Традиційно виставка розбита на три сесії:

  15 – 19 квітня. Представлені побутові електроприлади і електроніка, освітлення, обладнання для малого бізнесу і виробництва, інструменти та будівельні матеріали, хімічні продукти, енергетика.

  23 – 27 квітня. Присвячена дизайну інтер’єру, споживчих товарів, подарунків. Беруть участь тільки китайські фірми.

  1 – 5 травня. Пропонує одяг, взуття і модні аксесуари, тканини і домашній текстиль, продукти харчування, медичні прилади та товари для здоров’я.

  Країна, місто: Китай, Гуанчжоу

  Місце: Guangzhou Chinese Import & Export Commodities Complex Pazhou (GICEC)

  Терміни проведення:  15.10.2018 – 04.11.2018

  Просимо звертатись в Департамент з міжнародних заходів з питань організації  бізнес поїздок та участі в Ярмарку. Тел. 044-285-70-52; e-mail: sp5@aucc.org.ua

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *