Association of
Ukrainian-Chinese
cooperation
 • news / General news

  Deputy Foreign Minister of Ukraine Serhiy Kyslytsia visited China

  2019-01-28

  20 – 23 January 2019 p. Deputy Foreign Minister of Ukraine Serhiy Kyslytsia a working visit to China, where the delegation of Ukraine headed by co-chaired the Ukrainian-Chinese political consultations at the level of deputy foreign ministers, and held a series of bilateral official meetings.

  22 January, Foreign Minister of China under the co-chairmanship of Deputy Minister Sergei Assistant and sorrel (заступника) Міністра закордонних справ КНР Чжан Ханьхуея відбулися двосторонні політичні консультації, під час яких розглянуто сучасний стан й пріоритети розвитку стратегічного партнерства України та КНР, участь України в реалізації китайської ініціативи «Один пояс, one way ", взаємодію по лінії зовнішньополітичних відомств двох країн. Мав місце обмін думками з широкого кола глобальних проблем, поточної ситуації в різних регіонах світу.

  У МЗС КНР глава делегації України мав зустріч з керівництвом Департаменту міжнародних організацій та конференцій, на якій розглянуто шляхи розширення взаємодії двох країн у міжнародних організаціях на основі наявних сталих традицій взаємної підтримки.

  Заступник Міністра Сергій Кислиця провів переговори із Заступником завідувача Міжнародного відділу Центрального комітету Компартії Китаю Цянь Хуншанєм. У фокусі дискусії були нинішній етап та подальший розвиток українсько-китайських відносин, in particular, розширення міжпартійних та міжпарламентських контактів двох країн, хід процесу реформ та внутрішньополітичне становище в Україні та Китаї.

  У рамках програми візиту, як Голова Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, український високопосадовець мав бесіду з очільником Національної комісії КНР у справах ЮНЕСКО, Заступником міністра освіти Китаю Тянь Сюецзюнєм. У ході перемовин сторони обговорили стан і перспективи взаємодії України та КНР в ЮНЕСКО, а також актуальні питання двосторонньої співпраці у сфері освіти.

  Учасники політичних консультацій та зустрічей висловили обопільне задоволення сучасним станом та перспективами відносин стратегічного партнерства між Україною та Китаєм, заявили про взаємний інтерес до всебічного поглиблення співпраці між двома країнами, домовилися про заходи з посилення обміну інформацією.

  0000155-big

   

  “МЗС України”

  Leave

  Your email address will not be published. Required fields are marked *