Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
  • Новини / Загальні новини

Вінницькі спортсмени – абсолютні лідери Чемпіонату світу зі спортивних танців у Пекіні

2018-10-31

У Вінниці керівництво ОДА привітало спортсменів Катерину та Андрія Морозів здобуттям абсолютного лідерства на   Чемпіонаті світу зі спортивних танців у Пекіні . Зі спортсменами зустрілись  заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, начальник управління фізичної культури та спорту ОДА Сергій Чернявський заступник начальника  управління – керівник відділу фізичної культури і спорту Олександр Олійник.
    Сергій Чернявський повідомив, що з 1 по 3 жовтня 2018 року  в  Пекіні (Китай) відбувся Чемпіонат світу серед дорослих, професіоналів, молоді, юніорів, ювеналів, формейшн, ( ІІ ранг) зі спортивних танців – участь у якому взяли члени збірної команди області та України, майстри спорту України міжнародного класу: Мороз Катерина та Мороз Андрій, а також їх тренер Мороз Ірина.
    630_360_1540279715-378

У цих найпрестижніших змаганнях вінницькі спортсмени показали найвищу майстерність та стали трьохкратними чемпіонами світу (2018 р.) зі спортивних танців, а також вибороли срібну та бронзову медалі у різних видах програми. У Чемпіонаті світу змагались  більше 615 учасників із 16 країн світу (Україна, Китай, США, Росія, Румунія, Польща, Південна Корея, Вірменія, Австралія, Литва, Ізраїль, Грузія, Італія, Казахстан, Фінляндія, Греція.

Вітаючи спортсменів та їх тренера із переконливою  перемогою, Олександр Крученюк підкреслив: «Я зустрів звістку про вашу перемогу, перебуваючи у Пекіні. Важко передати почуття, які переповнювали мене, коли на честь вінницьких спортсменів у столиці Китаю піднімали наш жовто-блакитний прапор! Катя і Андрій Мороз стали не лише трьохкратними чемпіонами світу зі спортивного танцю,отримавши «золото», але й здобули срібну (Професіонали Латина) та бронзову (Шоу Стандарт ) медалі. Я пишаюся досягненнями спортсменів Вінницької області за останніх кілька років і запевняю, що обласна адміністрація робитиме усе можливе для підтримки спортивної галузі”.
    Олександр Крученюк вручив квіти тренеру спортивної пари Ірині Мороз та чемпіонам Катерині  й Андрію  Мороз – нерозлучній парі, як у спорті, так і в повсякденному житті. Варто  зазначити, що вінницькі чемпіони – брат і сестра – двійнята.
    «Катерина та Андрій як пара розпочали тренування з 6 років,- розповідає тренер і мама Ірина Мороз,- тренувались під керівництвом голови Вінницького відокремленого підрозділу ГО «Асоціація спортивного танцю України» Заславського Д.І. Саме йому ми завдячуємо першими значними перемогами. У Китаї ми здобули найвищу перемогу, про яку тільки можна було мріяти. Проте, ми не збираємося зупинятися на досягнутому: досконалості немає меж!».
    Всього під час Чемпіонату світу 2018 року Мороз Катерина та Мороз Андрій виступили у п’яти категоріях і посіли наступні місця: 1-ше місце юніори-2 Латина; 1-ше місце (дорослі) Латина; 1-ше місце (по показовому танцю) Шоу Латина; 2-ге місце Професіонали Латина; 3-е місце Шоу Стандарт.
    1540279790-739
    Завдяки любові, натхненній наполегливій праці та злагодженій роботі спортсменів і тренерів пара стала багаторазовими чемпіонами та призерами Світу 2012 року у Франції, 2015, 2017 та 2018 року – в Китаї.
    На Чемпіонаті світу 2018 року в Китаї вінницькі спортсмени виконали норматив Заслужених майстрів спорту України. Зовсім юні спортсмени вже і самі є тренерами і пишаються першими здобутками на всеукраїнському рівні своїх маленьких підопічних.