• Новини / Загальні новини

УНІВЕРСІАДА-2011: ВДАЛИЙ ПОЧАТОК

2011-08-12

Джерело: Сайт Федерації футболу України

Студентська збірна України з перемоги розпочала свої виступи на Універсіаді-2011, що проходить у Китаї.

Вже у стартовому поєдинку проти команди Малайзії підопічним Володимира Лозинського довелося проявити свій характер та волю до перемоги: після першого тайму, що завершився нульовою нічиєю, вже на самісінькому початку другого вони пропустили різку контратаку суперника − 0:1. Відігралися синьо-жовті доволі швидко − після флангового проходу капітана команди і захисника тернопільської «Ниви» Андрія Башлая Дмитро Гунченко, півзахисник кіровоградської «Зірки», розстріляв ворота азіатів.

Надалі гра проходила в основному на половині поля малайзійців, однак володіючи помітною ініціативою, заробивши чимало стандартів, завдавши майже зо два десятки ударів по воротам, українці ніяк не могли відзначитися вдруге. Але врешті-решт свого домоглися − на 89-й хвилині багатоходову комбінацію результативно завершив нападник «Олександрії» Михайло Козак, котрий перебував на полі на той момент лише 9 хвилин.

Наступний матч українська збірна проведе у неділю, 14 серпня, проти росіян, які не приховують, що приїхали до Китаю за загальною перемогою. Наші північні сусіди, до речі, в іншому матчі групи розійшлися миром із бразильцями –1:1.

Україна (студ.) − Малайзія (студ.)  − 2:1
    Голи: 0:1 (46), 1:1 Гунченко (53), 2:1 Козак (89).
    Україна: Кисилиця, Лазорик, Гребинський, Башлай, Крохмалюк, Проневич, Микуляк, Пердута (Блажко, 46), Гунченко, Леонов (Чорний, 70), Омельченко (Козак, 80).