aucc.org.uasitemap
aucc.org.uasitemap
aucc.org.uasitemap
Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  У Києві відбувся воркшоп Ukraine-China для туристичних компаній з КНР

  2018-04-16

  Воркшоп Ukraine-China організували для 20 туристичних компаній з Піднебесної, на якому українські фахівці з туризму представили гостям свою країну і її столицю.

  Начальник Управління туризму та промоцій Київської міськдержадміністрації Антон Тараненко підкреслив: “Хотів би подякувати “Київську туристичну асоціацію”, адже адміністрація міста виступала цього разу тільки партнером і з міського бюджету не було витрачено жодної копійки на організацію. Мені здається, що такі ініціативи бізнесу можуть принести великі результати. Якщо кожен з туроператорів, які прибули сьогодні на воркшоп, привезе хоча б по три групи цього року (близько 1200 осіб), то всі інвестиції окупляться сповна. Думаю, що результат заходу ми обов’язково побачимо”, – зазначив Тараненко.

  За його словами, туроператори з Китаю більше цікавилися монументальними об’єктами архітектури, храмами і гастрономічними диковинками столиці.

  Як наголосила під час відкриття воркшопу глава підкомітету Верховної Ради з туризму Анна Романова, для розвитку в’їзного туризму в Україну з Китаю необхідно реалізувати декілька проектів. Зокрема, скасувати візи для тих китайців, які вже мають відкриту шенгенську або американську, або британську візи, відкрити нові авіарейси Шанхай – Київ, Пекін – Львів, Шанхай – Львів, дати китайцям інформацію про Україну і її туристичний продукт (сприяти зйомкам фільмів, реаліті-шоу, програм за участю китайських зірок).

  Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *