Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
  • Новини / Загальні новини

    ПРОВІНЦІЯ ЧЖЕЦЗЯН СТВОРИЛА 8 ЗОН ТОРГОВО-ЕКОНОМІЧНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА ЗА КОРДОНОМ, ПЕРШЕ МІСЦЕ В КИТАЇ

    2011-10-10

    Джерело: «Китайський інформаційний Інтернет-центр»

    Віце-президент правління компанії прикрас «Сіньгуан» провінції Чжецзян Чжоу Юсян і президент правління Іуского міжнародного торгово-комерційного центру в Москві Сунь Цзіньсянь днями підписали офіційну угоду про розміщення в зоні торгово-економічного співробітництва провінції Чжецзян. Це стало другим розміщенням даного великого підприємства Китаю з виготовлення прикрас у Москві. Справа в тому, що Іускій міжнародний торгово-комерційний центр Москви в змозі надавати бізнесменам пакет послуг, зокрема, легальної розмитнення.

    Таких зон торгово-економічного співробітництва, які створила провінція Чжецзян за кордоном з метою скорочення інвестиційних ризиків для виходять на зарубіжний ринок китайських підприємств і зниження інвестиційної собівартості, налічується 8. Чотири з них належать до державного рівня. За цим показником Чжецзян займає перше місце в Китаї.

    Іуській міжнародний торгово-комерційний центр в Москві, який був створений на спільні інвестиції Китаю і Росії, дозволяє вирішувати важку проблему «сірого розмитнення». Даний центр знаходиться на вулиці Дмитрівської за містом Москви, це – великий торговий центр. Після переговорів з митницею та іншими відомствами Росії даний центр отримав ратифікований Генеральної митницею РФ «зелений коридор» та станції по розмитненню і склади під митним контролем у п’яти портах в Москві і Санкт-Петербурзі, що дозволяє оперативно і легально виконувати процедури з розмитнення.

    Сунь Цзіньсянь сказав кореспондентові, що «по каналу легальної розмитнення наші вантажі пропускаються за два дні, за іншими каналами – за 7 днів». Разом з тим, вантажі розміщених в центрі підприємств розраховуються з митного тарифу з урахуванням суми, яка була зареєстрована на Китайської митниці. У цьому відношенні не діє обмеження російської сторони про мінімальний ліміт, що дозволяє знизити собівартість господарювання.

    Підприємець з Юньгана Ду Жунвей зазначив, що Асоціація підприємств по госптоварами проводить переговори з метою оренди цілого поверху в центрі. Відомо, що перша черга будівництва даного об’єкта вже завершена, більш 200 підприємств по домовленості вже розмістилися в ньому. До кінця листопада цього року даний об’єкт буде запущений в експериментальне господарювання.

    Не тільки Іускій міжнародний торгово-комерційний центр в Москві, але й інші зони торгово-економічного співробітництва провінції Чжецзян за кордоном також щосили налагоджують роботу з надання пільг та зручностей для розміщених у них підприємств. Наприклад, зона в Таїланді допускає китайські підприємства до пільги з прибуткового податку, звільняє від митних зборів на імпорт обладнання та сировини.

    За словами завідувача відділом по зовнішній економіці Департаменту комерції Чжан Шумин, за допомогою платформи торгово-економічного співробітництва за кордоном провінція Чжецзян приваблює місцеві підприємства на розміщення в зарубіжних зонах, що не тільки знижує інвестиційні ризики і собівартість, а й підвищує здатність підприємств до інтернаціонального господарюванню. Разом з тим, формування нової обстановки «виходу за кордон» з опорою на закордонні зони торгово-економічного співробітництва розглянуто новим перевагою провінції Чжецзян для участі в міжнародному економічному співробітництві та конкуренції.

    Напишіть відгук

    Your email address will not be published. Required fields are marked *