співробітництва
  • Новини / Загальні новини

Марта Костюк провела перше тренування в китайському Чжухаї

2018-03-07

Українська тенісистка Марта Костюк прибула до китайського Чжухаю, де зіграє на престижному турнірі ITF Zhuhai Open із призовим фондом 60 тис доларів.

Разом з мамою і тренером Таліною Костюк українська тенісистка провела перше тренування перед стартом змагань.

DXhE1KNWAAA5hTa

На турнірі в Чжухаї 15-річна киянка Марта Костюк не потрапила до посіву. У першому колі вона зіграє проти однієї з переможниць кваліфікації. Першим номером турніру стала його діюча переможниця Деніза Алертова.

Зазначимо, що в цьому році Костюк вже виграла один турнір серії ITF з призовим фондом 60 тисяч доларів – в австралійському Берні. Zhuhai Open (5-11 березня) – перший турнір Марти після виступу за збірну України в Кубку Федерації на початку лютого нинішнього року.