aucc.org.uasitemap
aucc.org.uasitemap
aucc.org.uasitemap
Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Оглядач / Аналітика, огляди, статті

  Україна і Китай відновили програму співпраці у сфері космосу

  2017-11-21

  Україна й Китай готують розширення співпраці в космічній сфері, оновлені плани співпраці закріплені в прийнятій на днях у Пекіні новій редакції двосторонньої програми співпраці в галузі космосу до 2020 року.
  Як повідомляє прес-служба Державного космічного агентства України, оновлена ​​редакція програми двостороннього співробітництва в галузі космосу на 2016 – 2020 роки затверджена в Пекіні в ході засідання робочої групи і IV засідання Підкомісії з питань співробітництва в космічній сфері українсько-китайської міжурядової комісії, що відбулося 20 – 23 листопада.
  “У ході засідання були підведені проміжні підсумки виконання програми українсько-китайського співробітництва в галузі космосу на 2016 – 2020 роки за 2017 рік, підписаний Протокол і прийнята оновлена ​​редакція програми. Сторони відзначили розвиток позитивної динаміки співпраці в космічній сфері між двома країнами, визначили нові перспективні напрямки співпраці на середню і довгострокову перспективу”, – йдеться в повідомленні.
  Як уточнили Інтерфакс-Україна в прес-службі космічного відомства, внесені в оновлену редакцію програми нові напрямки співпраці не підлягають розголосу і “є конфіденційними”.
  Українську частину Підкомісії з питань співробітництва в космічній сфері українсько-китайської міжурядової комісії очолив глава ДКАУ Павло Дегтяренко. В рамках візиту в Пекін українська делегація також відвідала ряд організацій і підприємств космічної галузі Китаю, де були обговорені поточний стан співпраці і можливості його подальшого розвитку, повідомляє прес-служба.
  Нагадаємо, Китай є давнім і перспективним партнером України в космічній сфері.
  Довгострокова програма українсько-китайського співробітництва в космічній сфері на 2016 – 2020 роки була затверджена сторонами в ході попереднього засідання Підкомісії у квітні 2016 року в Києві. Документ передбачає спільну реалізацію понад 70 проектів, більшість із них передбачає створення ракетно-космічної техніки з урахуванням реалізації КНР Місячної програми і місії з дослідження планет Сонячної системи, а також співробітництво у сфері створення нових матеріалів і дистанційного зондування Землі (ДЗЗ).
  “Кореспондент”

  Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *