aucc.org.uasitemap
aucc.org.uasitemap
aucc.org.uasitemap
Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Alpitec China 2019

  Міжнародна виставка товарів, технологій і послуг для гірського спорту і зимового відпочинку International Trade Show for Mountain and Winter Technologies (Alpitec China) 2019, яка буде проходити з 16-19 січня в Пекіні.

  Виставка представляє інтерес для виробників та операторів канатних доріг і підйомників, менеджерів, відповідальних осіб, операторів і інструкторів гірських курортів, державних відомств і муніципалітетів, представників туристичних і спортивних асоціацій, лижних шкіл, рятувальних служб, туркомпаній.

  Одночасно c Alpitec China 2019 пройде зимова ярмарок спорту, моди і стилю ISPO Beijing 2019. Спільне проведення є ідеальним поєднанням і унікальною можливістю для найбільш повної демонстрації китайського ринку зимових видів  спорту, обміну міжнародним професійним досвідом і залученням ще більшої кількості учасників і відвідувачів. В минулому 2018 році, спільний захід відвідали понад 40000 відвідувачів, експозиція склала 4500 квадратних метрів за участі найвідоміших представників даної галузі з 11 країн світу.

  Країна, місто: Китай, Пекін

  Місце: Beijing China National Convention Centre (CNCC)

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 16.01.2019 – 19.01.2019

  Організатор: Messe Bozen AG

  Website: http://www.fierabolzano.it/alpitecchina/en/

  перед поїздкою обов’язково перевірте інформацію на сайті

  Основні групи товарів: одяг та спорядження для спортсменів, канатні дороги і підйомники, системи засніження, зимова техніка, гірські лижі, зимовий спортивний інвентар, обладнання для будівництва та підготовки гірськолижних трас і трас для бігових лиж, спорядження для безпеки, порятунку і захисту в гірськолижній зоні, системи радіоспостереження і хронометражу, туристичне і технічне обладнання для гірськолижних районів, комплектуючі для організації гонок, обладнання для дитячих майданчиків і відпочинку, мотосани, снігоходи і позашляхові автомобілі, послуги туристичних агентств, системи продажу авіаквитків і контролю допуску, спеціалізовані об’єднання, асоціації та організації.

  Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *