Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  У Китаї стартували Дні культури України

  2018-09-26

  Міністр культури України Євген Нищук і міністр культури та туризму КНР Ло Шуган офіційно відкрили у Пекіні “Дні культури України”, які триватимуть до 19 листопада. Про це повідомляє прес-служба Посольства України в Китаї.

  “25 вересня в Пекіні міністр культури України Є.Нищук і міністр культури та туризму КНР Ло Шуган офіційно відкрили “Дні культури України в Китаї”, – йдеться у повідомленні.

  Як поінформували у посольстві, заходи в рамках “Днів культури” розпочались урочистим відкриттям виставки пам’яток культури та декоративно-прикладного мистецтва з музеїв України “Кольоровий розмай у золотому вінку” в найбільшому й найпрестижнішому архітектурно-художньому музейному комплексі Китаю “Гугун”.

  Програмою “Днів культури” передбачено також виступи Національного заслуженого академічного народному хору України ім. Верьовки, виставка робіт відомого українського фотохудожника В.Козюка, майстер-класи Петриківського художнього розпису.

  Крім того, 27-28 вересня у рамках “Днів культури” українська делегація візьме участь у Міжнародному культурному ЕКСПО “Шовковий шлях” у м. Дуньхуан, де Україна буде представлена як головна країна-гість.

  Заходи в рамках “Днів культури України в Китаї” триватимуть до 19 листопада.

  630_360_1537886127-3887

  “Укрінформ”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *