协会
乌克兰 - 中国
合作

  • 关于我们 / 联合乌克兰 - 中国商务理事会

    3 九月 2010 该协议是乌克兰的商会签署 (TPPU) 和中国国际贸易促进委员会 (SSRIT) 创建和联合商务理事会的操作.

    乌克兰 - 中国商务理事会的乌克兰联合创始人 (UKDR) 是乌克兰商会 (TPPU) 和协会乌克兰 - 中国合作 (AWKS). 乌克兰部分UKDR是咨询和协商机构的CCI乌克兰没有法人资格. 乌克兰UKDR志愿者的成员可以是法人实体, 注册并在乌克兰法律工作.

    三月 2011 在基辅举行的乌克兰 - 中国商务理事会联合成立大会上合作政府间乌克兰 - 中国委员会共同主席, 其中,中国方面由国务院副总理代表 (在他小时), 现在全国人大常务委员会主席 (MAS) 张Detszyan.

    商务委员会的主要目的是促进乌克兰 - 中国经贸关系的发展, 结构的多样化和增加贸易的两国之间的音量, 搜索和合作的最佳模式的发展, 工业技术和创新的投资合作的调整, 创造各种商业领域的有利条件.

    联合商务理事会, 其包括关于 100 乌克兰和 100 中国企业, 由乌克兰和中国双方的两位联合主席和两位副校长率领. 中国联合商务理事会主席主席是最强大的中国国有企业工程行业SYNOMASH (国机集团) ñ. 仁Honhbyn (Ren Hongbing), 在国务部长的级别非常有影响力的商人. 联合商务理事会的乌克兰部分被任命为MP (在他小时) 瓦列里Konovalyuk, 但今天当选已知的乌克兰商人和公众人物, 该协会“乌克兰中国合作的”罗伯特·一Brovdi副主席 (当选七月 2015 城市), 乌克兰副主任仍然是在中国乌克兰大使 1999-2001 岁月, 该协会的大会主席“乌克兰 - 中国合作”伊戈尔·利特温A.. 当时另一副是CCI乌克兰维克托Yanovsky的第一副总统, 并在7月 2015 王当选的Valeriy.
    七月 2013 在基辅举行的乌克兰 - 中国商务理事会的第二次联席会议, 其中确定两国企业界的合作有前途的方式和批准的联合活动,为未来几年的计划.

    政府间乌克兰 - 中国商务理事会的结果包括这两个国家的代表团出差到乌克兰和中国的组织, 包括乌克兰总统的国事访问期间,中国 2010 和 2013 岁月, 乌克兰derzhvizytu总统中国 2011 年, 区域商业领袖的许多旅行, 商务论坛, 研讨会, 会议, 展览等。. 特别是, 提供乌克兰的商业圈的设计和施工提供了实施乌克兰和中国之间的战略伙伴关系的全面五年计划格式, 乌克兰发起并确保访问授权中国人民协会的代表团与国外友好 (2011 克), 人民广东省的政府 (2011-2013), 人民被山东省人民政府 (2012), 人民四川省政府 (2012), 对外经济合作的中国工艺品进出口公司 (Kyivshchyna, 卢甘斯克, 切尔卡瑟和伊万诺 - 弗兰科夫地区, 2011-2013 年。, 其中包括与地区政府合作编制和相关文件的签署),

    中国工艺品进出口公司对水电工程建设“Sinohidro” (基辅, 切尔卡瑟, 第聂伯罗彼得罗夫斯克, 2011-2012), 中国企业生产的特种工程机械«三一» (2011-2012), 中国企业生产钻采设备«红花» (2011-2012), 发起并确保乌克兰的许多中国公司代表团在国际进出口贸易展的参与, 和农展会- 而食物中的城市. 北京, 上海, 广东省 (包括vsesvitnovidomu曝光桑顿FAIR), 陕西, 浙江, 福建 (2011-2013 年。), 包括m.Shanhay使用“乌克兰伏特加日” (lyst.2012页。) 等等.

    联合商务理事会, 乌克兰和中国的真正互动网站商业圈, 有进一步调整的巨大潜力, 发展和各种有效的合作的多样化,在创业, 地点,地点, 并且将去为中国政府不断和周到的服务, що означає відповідну безпеку та виконавчу дисципліну у процесі ведення бізнесу з комерційними структурами КНР.

    http://ucbc.org.ua

     

    ЧЛЕНИ СПІЛЬНОЇ УКРАЇНСЬКО-КИТАЙСЬКОЇ ДІЛОВОЇ РАДИ

    1. 协会 Українсько-Китайського співробітництва в особі Голови Правління Бровді Роберта Йосиповича та Голови Загальних зборів Литвина Ігоря Антоновича.
    2. Товариство з обмеженою відповідальністю Антрацит Транс, уповноважена особа Платонов Артем Юрійович.
    3. Корпорація Граніт в особі генерального директора Видренка Віктора Миколайовича та заступника генерального директора Бамбізо Полікарпа Юрійовича.
    4. Товариство з обмеженою відповідальністю КТС Груп в особі комерційного директора Білозерова Олексія Станіславовича.
    5. Адвокатське об’єднання Василь Кісіль та партнери в особі партнера Бородкіна Олександра Івановича та менеджера по роботі з клієнтами Лідії Гудір-Порицької.
    6. Товариство з обмеженою відповідальністю “ЕУРОПІЄН КЕПІТАЛ МЕНЕДЖМЕНТ” в особі генерального директора Браїловського Вадима Анатолійовича.
    7. Товариство з обмеженою відповідальністю “Черкаська сонячна електростанція” в особі співвласника Братченко Ігора Івановича.
    8. Товариство з обмеженою відповідальністю “АНК Реклама”, уповноважена особа Вощинська Марина Сергіївна.
    9. Товариство з обмеженою відповідальністю “Курс”, уповноважена особа Грицюк Гаяна Юріївна.
    10. Товариство з обмеженою відповідальністю “НВО “ОстеосинтезНАНО” в особі директора Густі Володимира Йосиповича.
    11. Товариство з обмеженою відповідальністю “АРТЕЙ СИСТЕМ” в особі директора Дубини Юрія Валерійовича.
    12. Товариство з обмеженою відповідальністю “Сіньвей Україна” в особі виконавчого директора Євтушенко Надії Анатоліївни.
    13. Публічне акціонерне товариство “НВП “САТУРН” в особі радника генерального директора Жукарєва Олександра Олександровича.
    14. Товариство з обмеженою відповідальністю “Криголам” в особі власника Званського Олександра Григоровича.
    15. Товариство з обмеженою відповідальністю “Глобал комюнікейшн”, уповноважена особа Кабатіна Лариса Василівна.
    16. Товариство з обмеженою відповідальністю “Літер” в особі віце-президента Кермасова Валерія Ігоровича.
    17. Товариство з обмеженою відповідальністю “Десятка 10”, уповноважена особа Клименко-Джулай Катерина Вікторівна.
    18. Товариство з обмеженою відповідальністю “ç.中号ерч”, уповноважена особа Красіна Марина Олександрівна.
    19. Товариство з обмеженою відповідальністю VVT в особі президента Левченко Віталія Сергійовича.
    20. ПрАТ “Міжнародні авіалінії України” в особі голови департаменту з продажу в Україні Ляхович Христини Іванівни.
    21. 协会 ділового співробітництва України та держав АСËАН” в особі представника Мацапури Ольги Борисівни,
    22. Товариство з обмеженою відповідальністю Торгсистема, уповноважена особа Мирза Михайло Іванович.
    23. Товариство з обмеженою відповідальністю “БЕАТА-ПЛЮС” в особі директора Міткевича Віктора Фрідовича та уповноваженої особи Захарченка Ігора Михайловича.
    24. Товариство з обмеженою відповідальністю «Укр-Китай Коммуникейшин» в особі адміністративного директора Нетребської Ганни Григорівни та PR-менеджера Звірянського Артура Ігоровича.
    25. «Ukrainian 时尚 Week» в особі заступника директора – генерального продюсера Нечипорука Володимира Степановича.
    26. Товариство з обмеженою відповідальністю “ЛЕКХІМ” в особі директора з логістики та закупівлям товариства Нікітіної Анжели Анатоліївни.
    27. Товариство з обмеженою відповідальністю “Група компаній “Сантіно”” в особі директора Олійника Віталія Васильовича.
    28. Українсько-китайська асоціація співдружності в особі віце-президента Повх Віталія Миколайовича.
    29. Фізична особа підприємець Попов Олексій Олексійович.
    30. Товариство з обмеженою відповідальністю “Г.Н.Т. ЮНІОН ГРУП” в особі директора Постол Ганни Григорівни та уповноваженої особи Біріна Дмитра Володимировича.
    31. Група компаній “Герц” в особі президента Ротова Олександра Сергійовича.
    32. Товариство з обмеженою відповідальністю “Рекламне поле”, уповноважена особа Сафронов Сергій.
    33. Асоціація Ділового Співробітництва “Київ-Пекін” в особі виконавчого директора Асоціації Волкова Володимира Васильовича.
    34. Фізична особа підприємець Сєрьогін Юрій.
    35. Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» в особі начальника відділу зовнішньоекономічної діяльності департаменту міжнародного співробітництва НТУУ «КПІ» Шишоліна Андрія Павловича.
    36. d.P. «Вуглесинтезгаз» в особі Супруна Андрія Григоровича.
    37. Товариство з обмеженою відповідальністю “Гранум Інвест”, уповноважені особи Тимків Віталій Степанович.
    38. Товариство з обмеженою відповідальністю “Сантіно Медіа”, уповноважена особа Ткач Оксана Ігорівна.
    39. Товариство з обмеженою відповідальністю “Делокс”, уповноважена особа Тодорова Тетяна Петрівна.
    40. Товариство з обмеженою відповідальністю “Риксос”, уповноважена особа Торопов Микола Миколайович.
    41. Товариство з обмеженою відповідальністю “БУДАІНВЕСТ” в особі генерального директора Федосєєва Сергія Миколайовича.
    42. Товариство з обмеженою відповідальністю Інжинірингова Компанія Нові Енергетичні Технології в особі заступника комерційного директора Фролової Юлії Сергіївни.
    43. Юридична фірма “Астерс” в особі старшого партнера Хачатуряна Армена Григоровича та радника Марічева Дмитра Євгеновича.
    44. Товариство з обмеженою відповідальністю “Самосвалов Торг”, уповноважена особа Хохулов Віталій Вікторович.
    45. Київський національний університет імені Тараса Шевченка, в особі голови корпорації “Науковий парк”Київський університет імені Тараса Шевченка”” Чернюка Віталія Івановича.
    46. Товариство з обмеженою відповідальністю “Інформмаш” в особі директора Чуха Юрія Миколайовича.
    47. Завод «Антонов», уповноважена особа Шафранов Денис.
    48. Товариство з обмеженою відповідальністю “МАРКС Україна”, уповноважена особа Шиверска Ярослава Анатоліївна.
    49. Товариство з обмеженою відповідальністю“Укргрейн Шиппінг”, уповноважена особа Щурін Олег Миколайович.
    50. Товариство з обмеженою відповідальністю “Антрацит Каптал”, уповноважена особа Яцюк Наталія Миколаївна.
    51. Українсько-Китайський центр, в особі генерального директора Гуань Сяньмей.
    52. Центр міжнародного ділового співробітництва при Торгово-Промисловій Палаті України, в особі директора Шаповалової Алли.
    53. Товариство з обмеженою відповідальністю Індор Максі, уповноважена особа Смілянець Олександр Іванович.
    54. Товариство з обмеженою відповідальністю Саргон Україна, уповноважена особа Балян Сурен Норайрович.
    55. Товариство з обмеженою відповідальністю Чікен Київ, уповноважена особа Попової Ольги Іванівни.
    56. Товариство з обмеженою відповідальністю “ПЦРТ РЕГІОНЕКОТУР” в особі генерального директора Киливника Володимира Петровича.
    57. Товариство з обмеженою відповідальністю КИЇВСПЕЦБУДуповноважена особа Щербак Артур Ігоревич.