aucc.org.uasitemap
aucc.org.uasitemap
aucc.org.uasitemap
Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Продуктова виставка SIAL China 2018

  SIAL China 2018 - найбільша подія в Китаї для учасників ринку їжі і харчових продуктів. Тисячі надійних постачальників представлять новим партнерам з 67 країн інноваційні рішення в харчовій промисловості: органічну продукцію, свіже м'ясо і морепродукти, вишукані вина, делікатеси, новітні технології та обладнання в галузі.

  Поспішайте зустрітися зі своїми потенційними бізнес-партнерами на виставці 16-18 травня в Шанхаї. Девіз місцевих партнерів: "Думати глобально та діяти локально!"

  SIAL China 2018 - це:

  10 000 відвідувачів; 3 200 експонентів;

  50 екслюзивних агентів; 149 500 кв. м. експоплощі.

  Ключові продукти, які будуть представлені на виставці: напівфабрикати і харчові інгредієнти; молочні продукти, яйця; свіже м'ясо і тельбухи, птиця, дичина; свіжа риба і морепродукти, молюски, молюски, ракоподібні; свіжі фрукти, овочі, сухофрукти; продукція городництва; кондитерські вироби; в'ялене і солоне м'ясо; делікатеси; товари тривалого зберігання, консерви; корм для домашніх тварин; заморожені продукти; органічна їжа; здорове харчування і дієтичні продукти, дитяче харчування; вина і інші спиртні напої, безалкогольні напої; устаткування і технології харчової обробки.

  SIAL China 2018 - виставка для тих, хто зайнятий у сферах: виробництва / імпорту / експорту / реалізації їжі та харчової продукції; здорового харчування; рітейлу; ресторанного і готельного бізнесу, кейтерингу; хімії; логістики; сертифікації та державного контролю; наукових досліджень.

  Країна, місто: Китай, Шанхай

  Місце: Shanghai New International Expo Centre (SNIEC)

  Періодичність: Щорічно

  Терміни проведення: 16.05.2018 – 18.05.2018

  Організатори: Comexposium Shanghai

  Напишіть відгук

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *