aucc.org.uasitemap
aucc.org.uasitemap
aucc.org.uasitemap
Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка технологій виробництва торгових знаків

  Міжнародна виставка технологій виробництва торгових знаків - етикеток, ярликів, лейблів - The China International Exhibition On Label Printing Technology або Sino Label 2018 пройдет з 10 по 12 березня в Гуанчжоу, Китай.

  Виставка охоплює всі сфери даної галузі, проектування, графічний і рекламний дизайн, технології для друку, технології захисту від підробок, технології застосування етикеток і ярликів і ін. Експоненти з Китаю та інших країн Азії та Європи продемонструють сучасні матеріали і останні технології для виробництва та друку етикеток, ярликів, лейблів, а також цифровий друкуючий обладнання і програмне забезпечення. Виставка розділена на три основних напрямки: обладнання для друку етикеток, матеріали для друку, фінішне обладнання та послуги.

  Паралельні заходи: Packinno 2018, Sino Pack 2018, Printing South China 2018.

  Країна, місто: Китай, Гуанчжоу

  Місце: Guangzhou Chinese Import & Export Commodities Complex Pazhou (GICEC)

  Терміни проведення: 10.03.2018 - 12.03.2018

  Основні групи товарів: картон, папір, пластик, фольга, текстиль, каучук; матеріали для ярликів і етикеток, технології додрукарської підготовки, розробка та дизайн (CAD / CAM), спеціальне поліграфічне обладнання для друку етикеток, апарати для наклейки лейблів, нанесення штрих-кодів, постдрукарського обладнання, друковані аксесуари і витратні матеріали, обладнання для друкування штрихового коду, пристрої для виявлення підробок та ін.

  Напишіть відгук

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *