aucc.org.uasitemap
aucc.org.uasitemap
aucc.org.uasitemap
Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка технологій та обладнання для театру і кіно GTCFF 2018

  Міжнародна виставка театру і кіно 9th Guangzhou International Theater & Cinema Technology Facilities Fair або коротко GTCFF 2018 пройде з 3 по 5 квітня в Гуанчжоу, Китай.

  Захід збирає провідних представників театральної і кіно- індустрії, підтримуючи експорт і імпорт кіно- і театральної продукції і послуг.

  Експоненти представлять широкий спектр новітніх технічних інновацій, в тому числі театральні декорації, спеціалізовані меблі, обладнання для кіно- і ігрове обладнання, оздоблювальні матеріали для театрів і кінотеатрів, світлове, звукове і фотографічне обладнання, а також обладнання для виробництва кінозйомки. Торішню виставку відвідали понад 12000 осіб.

  Країна, місто: Китай, Гуанчжоу

  Місце: Guangzhou Chinese Import & Export Commodities Complex Pazhou (GICEC)

  Терміни проведення: 03.04.2018 - 05.04.2018

  Основні групи товарів: устаткування для перегляду кінофільмів: кінопроектор, цифрове кіноустаткування, обладнання для стерео фільмів, звуковідтворювальний обладнання, проекційне устаткування, підсилювач потужності, ксенонові лампи, проекційний екран, завіса, AFC обладнання, відео-окуляри; меблі та оздоблювальні матеріали для театру і кіно

  Напишіть відгук

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *