Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка і симпозіум з вітроенергетики

  Китай володіє величезними офшорними енергетичними ресурсами вітру. Морські вітрові електростанції мають в порівнянні з вугільними незаперечні переваги – екологічність, стабільність, висока швидкість, не займають землю, витрата енергії в безпосередній близькості.
  Міжнародна конференція з розвитку вітроенергетики і виставка офшорних вітрових технологій China Wind Power Conference & Exhibition 2019 або CWP 2019 пройдуть в цьому році з 22 по 24 жовтня в Пекіні.
  У програмі конференції CWP Conference – різні форуми за напрямками і стратегіями розвитку глобального та регіонального ринків галузі, а також підприємницькі та технологічні форуми, на яких китайські та іноземні представники промисловості обговорять актуальні проблеми, а також останні події на ринку вітрової енергетики, позитивний досвід і методи найбільш успішної практики в цій галузі.

  Для учасників симпозіуму буде працювати виставка CWP Offshore, орієнтована на демонстрацію останніх технологій і устаткування офшорної вітрової енергетики від провідних галузевих постачальників. Основні напрями виставки: офшорні вітрові енергетичні установки, інструменти, інженерно-технічне обладнання та відповідні технології.

  Статистика виставки 2018 року: 643 експонента, 61556 відвідувачів, загальна площа 60000 кв.м.

  Країна, місто: Китай, Пекін

  Місце проведення: Beijing New China International Exhibition Center (NCIEC)

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 22.10.2019 — 24.10.2019

  Час роботи виставки: 9.00-16.30, останній день 9.30-14.30

  Організатори: Global Wind Energy Council (GWEC), CCID Conference & Exhibition Co., Ltd.

  Website: http://www.chinawind.org.cn/cwp2019/index.php
  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: Дослідження морських (офшорних) ресурсів енергії вітру, оцінка / проектування / будівництво вітрових електростанцій, прокладка підводних кабелів, офшорні інсталяційні судна і платформи, офшорне експлуатаційне інженерне обладнання та спеціальні інструменти, антикорозійні технології, засоби захисту, техобслуговування і ремонт, матеріали, технології і основне електроенергетичне обладнання для вітрових електростанцій та багато іншого.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *