aucc.org.uasitemap
aucc.org.uasitemap
aucc.org.uasitemap
Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка і симпозіум з вітроенергетики

  Китай володіє величезними офшорними енергетичними ресурсами вітру. Морські вітрові електростанції мають в порівнянні з вугільними незаперечні переваги – екологічність, стабільність, висока швидкість, не займають землю, витрата енергії в безпосередній близькості.
  Міжнародна конференція з розвитку вітроенергетики і виставка офшорних вітрових технологій China Wind Power Conference & Exhibition 2018 або CWP 2018 пройдуть в цьому році з 17 по 19 жовтня в Пекіні.

  Завдяки сприянню трьох провідних об’єднань китайської і міжнародної вітроенергетики – Світова рада вітроенергетики Global Wind Energy Council, Китайська Асоціація промисловості поновлюваних джерел енергії China Renewable Energy Industry Association, Китайська Асоціація вітроенергетики China Wind Energy Association – China Wind Power (CWP) є щорічною подією, в якій беруть участь провідні виробники і компанії цієї галузі. На виставці будуть представлені новітні технології та розробки.

  В рамках виставки пройде конференція вітроенергетики, на якій виступлять провідні діячі та підприємці області. Обговорюватимуться питання, пов’язані з часто виникаючими проблемами вітроенергетики,будуть проаналізовані технічні новітні розробки і обладнання, а також їх функціональність.
  Країна, місто: Китай, Пекін

  Місце проведення: Beijing New China International Exhibition Center (NCIEC)

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 17.10.2018 — 19.10.2018

  Час роботи виставки: 9.00-16.30, останній день 9.30-14.30

  Організатори: Global Wind Energy Council (GWEC), CCID Conference & Exhibition Co., Ltd.

  Website: http://www.chinawind.org.cn/cwp2017/index_chs.asp
  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: Дослідження морських (офшорних) ресурсів енергії вітру, оцінка / проектування / будівництво вітрових електростанцій, прокладка підводних кабелів, офшорні інсталяційні судна і платформи, офшорне експлуатаційне інженерне обладнання та спеціальні інструменти, антикорозійні технології, засоби захисту, техобслуговування і ремонт, матеріали, технології і основне електроенергетичне обладнання для вітрових електростанцій та багато іншого.

  Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *