Association of
Ukrainian-Chinese
cooperation
 • Observer / Interviews and comments

  Liu Chaorong: We unite Ukrainian and Chinese history and culture to create a joint product

  2018-09-25

  Minister of Culture of Ukraine Yevhen Nyschuk met with Deputy Director General of the Department of Management Media National Administration of Radio and Television of the People's Republic of Liu Chaoronhom.

  The sides discussed issues of bilateral cooperation in the cultural sphere and in the field of film production between Ukraine and China.

  So, noted, що дієвим механізмом у розвитку двосторонньої співпраці між двома країнами є діяльність українсько-китайської Підкомісії з питань співробітництва у сфері культури. За результатами засідання Підкомісії та двосторонніх зустрічей було досягнуто низки домовленостей щодо заохочення створення культурного продукту та налагодження прямих контактів між культурними інституціями, including, окрема увага приділятиметься сфері кіновиробництва.

  Як повідомив Лю Чаоронг, у Китаї бурхливо розвивається радіо і телебачення, in particular, станом на кінець 2017 року покриття радіомовлення склала 98%, а покриття телебачення – 99%. Було випущено 318 телесеріалів, 350 мультфільмів і 970 різножанрових фільмів, of them – 87 фільмів у ко-продукції.

  «Китай притримується політики не лише виходу на зовнішній ринок, а й запрошує іноземних представників до співпраці. Ми хочемо розширити співробітництво в сфері медіа. Культура наших обох країн дуже багата, тож ми маємо об’єднувати українські та китайські історії і створювати спільний культурний продукт. Хоча нас розділяють гори і моря, ми, в рамках ініціативи «Один пояс, один шлях» прагнемо подальшого розвитку наших стосунків», – наголошує Лю Чаоронг .

  Міністр культури України Євген Нищук висловив зацікавленість у подальшому розвитку співробітництва у сфері культури та безпосередньо в реалізації спільних проектів із залученням українських виробників телевізійного контенту та бізнесового сектору.

  «Наразі опрацьовується питання підписання Угоди про копродукцію між нашими країнами, дуже важливо, щоб ті намагання державних органів, які підписують угоди про співробітництво, експонувалися на конкретну реалізацію. In particular, ми дуже зацікавлені у подальшому просуванні української кінопродукції в Китаї та налагодженні спільного кіновиробництва. Як мені відомо, станом на сьогодні українські та китайські кінокомпанії здійснюють виробництво 3-х кінопроектів», – відзначив Євген Нищук.

  “Link Tyansya”

  Leave

  Your email address will not be published. Required fields are marked *