aucc.org.uasitemap
aucc.org.uasitemap
aucc.org.uasitemap
Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  FHC China 2018-міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв

  FHC China – це виставка продуктів харчування та напоїв, провідна виставка міжнародних компаній, що прагнуть представити свою продукцію на китайському ринку. Експоненти беруть участь у виставці, пропонуючи різноманітні поточні розробки продуктів в сфері громадського харчування, готельного та ресторанного обладнання, напоїв та продуктів харчування.

  FHC гарантує якість експонентів і відвідувачів-фахівців, забезпечуючи ефективну торговельну платформу для індустрії продуктів харчування і напоїв. Вона діє як життєво важливий центр для отримання цінної інформації про ринок, вивчення споживчих тенденцій і відкриття найновітніх інновацій.
  FHC призначена виключно для імпортних і високоякісних продуктів. Для 43% відвідувачів з інших куточків світу, FHC дійсно є єдиною міжнародною виставкою, яка обслуговує китайський ринок. Це робить її орієнтиром для міжнародних компаній, які хочуть співпрацювати з ринками в Китаї та Азії.

  Виставка пропонує всебічну серію семінарів по новітнім розробкам, включаючи виробництво продуктів харчування у виноробній промисловості та в області маркетингу, надаючи відвідувачам цінні поради.

  Результати FHC China 2017: 91 301 торгових покупців, 2 450 компаній з 69 країн і регіонів. У 2018 році очікується ще більше торгових представників і відвідувачів.

  Країна, місто: Китай, Шанхай

  Місце: Shanghai New International Expo Centre (SNIEC)

  Періодичність: Щорічно

  Термін проведення: 13.11.2018 – 15.11.2018

  Організатор: UBM CIE

  Основні групи товарів: риба, морепродукти; м‘ясна продукція; чай, кава, сиропи; алкогольні напої, пиво; халяльні продукти; пакувальні матеріали; устаткування для громадського харчування; посуд і аксесуари; холодильне / морозильне обладнання; інгредієнти / агенти / есенції; хлібобулочні і кондитерські вироби / готові продукти.


  Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *