aucc.org.uasitemap
aucc.org.uasitemap
aucc.org.uasitemap
Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка цифрового друку, світлодіодних дисплеїв та світлодіодних технологій в Гуанчжоу

  Міжнародна виставка дисплеїв, сучасних технологій цифрового друку і гравіювання для друкарського і об’ємного зображення торгових знаків, постерів, рекламних вивісок, стендів, світлових коробів та інших видів торгової реклами D · PES Guangzhou International Sign & LED Display Technology Expo або D · PES Sign & LED Expo China 2018 відбудеться з 3 по 6 березня в Гуанчжоу, Китай.

  До уваги відвідувачів будуть представлені фаворити ринку: плазмові дисплеї PDP і рідкокристалічні дисплеї LCD, TFT-технології, дисплеї майбутнього – органічні світловипромінюючі люмінесцентні дисплеї OLED і дисплеї з польовою емісією FED, а також основні компоненти, матеріали та обладнання для виробництва дисплеїв, програмне забезпечення, широкий вибір цифрових принтерів, обладнання та технологій струменевого друку, широкоформатного цифрового друку, лазерних принтерів, технологій оцифровки зображення, цифрових гравірувальних верстатів, устаткування для лазерного гравірування, різання, вирубки і т.д. а також комп’ютерні та програмні засоби, сучасні друковані матеріали, аксесуари та витратні матеріали для принтерів і граверів.

  Виставка дає хороші можливості експонентам для просування своїх товарів і послуг, а відвідувачам – для отримання останніх новинок галузі з перших рук. Очікується участь понад 800 експонентів і 50000 відвідувачів на виставковій площі 70 000 кв.м.

  Країна, місто: Китай, Гуанчжоу

  Місце: Guangzhou Poly World Trade Expo Center

  Періодичність: Щорічно, з 2010 р

  Терміни проведення: 03.03.2018 – 06.03.2018

  Організатори: Guangzhou Xuanhua Exhibition Co., Ltd.

  Вид діяльності (КВЕД): апаратура для прийому, запису та відтворення звуку і зображення, оптичні прилади, фото- і кіноустаткування, рекламна діяльність, видавництво і поліграфія, тиражування носіїв інформації, діяльність, пов’язана з обчислювальною технікою та інформаційними технологіями.

  Основні групи товарів: устаткування цифрового друку, обладнання з ЧПУ, цифровий матеріал для друку, лазерне гравіювання, витратні матеріали, знаки, вивіски, світлове короба, дисплеї, LED технології.

  Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *