Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Фестиваль китайських ліхтарів повернеться до Києва у новому форматі

  2019-11-29

  На столичному Співочому полі 13 грудня розпочнеться фестиваль гігантських китайських ліхтарів. Нові світлові інсталяції перенесуть відвідувачів у таємничий світ казок і легенд Піднебесної. Про це повідомила пресслужба КМДА.

  “Це вже другий фестиваль гігантських китайських ліхтарів, який відбудеться у Києві. Вперше фестиваль відвідав столицю на початку цього року, а після вирушив до Одеси та Харкова. Захід пройшов із великим успіхом у всіх трьох містах, і ми отримали дуже багато відгуків від задоволених відвідувачів. Тому вирішили зробити новорічний сюрприз та привезти фестиваль знову, але в новому форматі: з новими світловими інсталяціями та новим шоу”, – розповів організатор фестивалю керівник компанії Grand Event Денис Погорєлко.

  За словами організаторів, композиції приїхали з Англії, де щойно завершилася виставка, та Китаю. Збирає та монтує світлові фігури спеціально запрошена китайська команда спеціалістів.

  Гості фестивалю побачать понад 30 нових гігантських фігур “Легенди Піднебесної”. Серед них – легендарна теракотова армія та Велика китайська стіна, підводний світ, персонажі стародавніх китайських казок і легенд, китайський зоопарк, сади райських птахів, фламінго, панди, гігантські квіти, алея закоханих.

  Також на відвідувачів чекають шоу китайських артистів, резиденція Санта Клауса з подарунками, розважальні зони для дорослих і дітей, фудзона з китайськими ресторанами та чайна церемонія, святковий ярмарок сувенірів, тематичні майстер-класи, насичена святкова програма та багато приємних сюрпризів.

  Фестиваль працюватиме щодня із 16:00 до 22:00 та триватиме до 2 лютого.

   

  “Укрінформ”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *