Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  У Києві Бадоєв зняв кліп для китайської зірки

  2019-08-30

  Український режисер Алан Бадоєв зняв у Києві відеокліп для нової китайської суперзірки Azora Сhin. Про це повідомляє пресслужба агенції Secret Service Entertainment Agency.

  “The Night Of One Star став першою відеороботою режисера і його команди в рамках масштабного українсько-азіатського контракту вартістю понад 2 мільйони доларів. Саме з цією роботою китайська нова суперзірка Azora Сhin, який до недавнього часу був учасником популярного гурту C-pop Nine Percent, починає сольну кар’єру”, – йдеться у повідомленні.

  Зйомки нового відеопроєкту відбувалися в українській столиці, як і більшість робіт у 15-річній біографії Бадоєва, який перетворив Київ на Мекку з виробництва музичних кліпів.

  Музичне відео The Night Of One Star повністю спродюсоване і реалізоване українською командою Badoev Team.

  Прем’єра кліпу одночасно відбулася в Китаї, країнах Європи та США.

  Як повідомлялося, наприкінці червня стало відомо, що Бадоєв підписав контракт із міжнародною компанією N. E. W.S (International celebrity visual IP marketing company), яка займається наданням послуг з менеджменту і маркетингу багатьом китайським артистам.

  Згідно з умовами договору, протягом першого року співробітництва Бадоєв зобов’язується розробити і спродюсувати близько 25 креативних відеопроєктів. На сьогодні команда Бадоєва вже відзняла два відеокліпи для молодого виконавця Ю Чжанцзин – вихідця з популярного бойз-бенду Nine Percent.

  Переглянути відео-кліп за посиланням https://youtu.be/10f2UitzQS4

  Processed with VSCO with e3 preset

   

  1567151706-4937

   

  “Укрінформ”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *