Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Проведення Днів Китайської Народної Республіки у Львові

  2019-08-14

  7 серпня у мерії відбулася зустріч директорки департаменту розвитку Наталії Бунди із радником посла КНР в Україні Дін Цзяньвеєм стосовно проведення у Львові Днів Китаю. Дін Цзяньвей подякував за велику підтримку міста у проведенні цього заходу.

  Дін Цзяньвей зазначив: «Посол КНР в Україні приділяє велику увагу співпраці зі Львовом, бо ваше місто має світовий рівень розвитку туризму і культури. Окрім того Львів — перше місто України, яке провело Дні Китаю в себе. І ми цьому дуже раді. Дякуємо за всебічну підтримку».

  Також він додав, що посол КДР в Україні має намір зробити Львову подарунок у вигляді якогось проекту. Відтак Наталія Бунда зазначила, що місто скерує у посольство офіційного листа, щоб створити у місті справді важливий об’єкт.

  Крім того, під час зустрічі сторони обговорили співпрацю у сферах бізнесу, науки, розвитку та інновацій.

  Наступного дня радник посла провів зустріч з головою Львівської облдержадміністрації Маркіяном Мальським.

  Очільник області зазначив: «Ми раді, що Китайська Народна Республіка зацікавлена у співпраці з Україною. У мене є розуміння, що КНР – один із стратегічних партнерів нашої країни і сподіваюсь, що у нас буде ще багато цікавих проектів».

  Під час зустрічі Дін Цзяньвей повідомив про проведення Днів Китайської Народної Республіки: «У межах заходу ми плануємо організувати фотовиставку, присвячену 70-ій річниці з дня створення Китайської Народної Республіки та гала–концерт в Оперному театрі. Посол запрошує вас взяти участь у цій урочистій події. Також ми просимо вашого сприяння в організації».

  Зі свого боку, Маркіян Мальський запевнив делегацію у сприянні щодо організації Днів Китайської Народної Республіки у Львові.

  «Україна та Китай рухаються в одному напрямку, є багато напрацювань. Я вірю, що проекти у галузі культури матимуть подальший ефект у сфері бізнесу», – наголосив голова Львівської ОДА.

  Також сторони обговорили організацію українсько-китайського Ділового форуму у межах Днів КНР у Львові.

  38aaa05ffac51830cffb04441f8c3_mid

   

  1107752

   

  “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *