Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка виїзного туризму і закордонних подорожей в Пекіні

  Міжнародна виставка зарубіжного туризму, подорожей і відпочинку за кордоном 16th China Outbound Travel & Tourism Market або COTTM 2020 пройде в Пекіні, з 1 по 3 квітня.

  Захід приверне представників національнх і регіональних туристичних компаній, туроператорів і турагентів, представників авіакомпаній, компаній з прокату автомобілів, організаторів круїзів, закордонних подорожей, виїзних турів, фахівців готельного бізнесу, страхових компаній, постачальників туристичного обладнання та приладдя, представників преси.

  На виставці представлений спеціальний сектор люкс туризму Luxury Tourism Segment, що користується підвищеною увагою гостей. Компетентні відвідувачі зможуть знайти тут відмінні висококласні пропозиції для китайського ринку туризму, тури на розкішні круїзи і подорожі за кордоном найвищого рівня обслуговування.

  Виставку буде супроводжувати обширна освітня програма, що включає різні семінари конференції за специфікою, останнім тенденціям і можливостям перспективного китайського ринку виїзного туризму.

  COTTM 2019 привернула 400 експонентів з 65 країн світу і 3298 китайських операторів виїзного туризму, туроператорів і турагентів.

  Країна, місто: Китай, Пекін

  Місце: Beijing National Agricultural Exhibition Center (NAEC), New Hall

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 01.04.2020 – 03.04.2020

  Організатори: Tarsus Group Plc

  Website: http://www.cottm.com/
  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: подорожі (літні види відпочинку, сезонний відпочинок, бізнес-тури і ділові поїздки, відпочинок для дітей, екскурсії, круїзи, пізнавальний, екологічний, екстремальний, пригодницький, спортивний і освітній туризм); готельний і ресторанний сервіс; транспортні послуги (авіа- і залізничні компанії, морський і річковий транспорт, компанії з прокату машин і автобусні перевезення); санаторії, пансіонати, курорти; лікування, СПА послуги, оздоровчі програми; страхові та фінансові послуги; ЗМІ; IT і телекомунікаційні технології в сфері туризму і ділових поїздок.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *